جایگزینی خودرو کارکرده با نو

آغاز طرح خرید، فروش و جایگزینی خودروهای کارکرده با نو شرکت مدیران خودرو

ثبت نام

تحویل سریع

تعویض راحت و امن

تسهیلات مالی ویژه

قیمت گذاری عادلانه

بهره مندی از تخفیفات ویژه

وارد پنل کاربری خود در سیستم ایرانیان خودرو شوید

اینجا را کلیک نمایید .

خودروی کارکرده خود را جهت فروش بارگذاری نمایید

در منوی خودروی من، مشخصات خودروی کارکرده خود را وارد نماید .

به محل نمایندگی مراجعه نموده و مراحل فروش خودروی کارکرده را تکمیل نمایید

نزدیک ترین نمایندگی فروش شرکت مدیران خودرو به محل خود را در سیستم انتخاب نمایید و خودرو را جهت کارشناسی و فروش به آنجا منتقل نمایید .

نوع خودروی جایگزین مورد نظر و شرایط پرداخت آن را مشخص نمایید .

خودروی دلخواهتان را با توجه به شرایط مورد نظر خود انتخاب نمایید، نمایندگان ما فرآیند جایگزینی را برای شما پیگیری می کنند .

مدارک خود را تکمیل نمایید و خودروی خود را تحویل بگیرید .

در پایان پس از تکمیل مدارک مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن خودرو خود را تحویل بگیرید .

طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروی نو

شرکت مدیران خودرو در راستای سیاست‌های مشتری مدارانِ خود با مشارکت شرکت ایرانیان خودرو به‌عنوان مجری شرکت مدیران خودرو در طرح جایگزینی و خریدوفروش خودروهای کارکرده با خودروهای نو فعالیت خود را در این خصوص در سطح کشور آغاز نموده است.

در این طرح کلیه دارندگان خودروهای برندهای MVM & CHERY که سال ساخت خودروهای آنها از سال ۱۳۹۰ به بعد می‌باشد، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت شرکت ایرانیان خودرو به آدرس اینترنتی WWW.IRANIANKHODRO.COM و یا شبکه نمایندگان منتخب شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور نسبت به ثبت درخواست جایگزینی خودروی خود اقدام نمایند.

پس از ثبت‌نام در سایت شرکت ایرانیان خودرو یا مراجعه به شبکه نمایندگان، خودروی شما توسط یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت مدیران خودرو خریداری و فرآیند ثبت‌نام خودرو نو (جایگزین) برای شما تکمیل می‌گردد.

 

 

مزایا طرح برای متقاضیان جایگزینی خودرو کارکرده با خودروی نو

  • بدون ضامن
  • اقساط حداکثر تا 5 سال
  • امکان پرداخت اقساط بدون چک
  • دریافت تسهیلات آسان تا سقف70%قیمت خودرو
  • خریـد فـوری خودروی کارکرده تــوســـــــط نـماینـدگی ها
  • قیمت گذاری خودروی کارکرده توسط کارشناس رسمی دادگستری بدون هزینه
  • خودرو کارکرده شما به عنوان آورده برای خودرو نو جایگزین در نظر گرفته می شود.
  • امکان خرید خودروی کارکرده توسط کلیه نمایندگی های شرکت مدیران خودرو (فروش آسان خودروی کارکرده)

سوالات متداول

در حال حاضر تنها خودروهای کارکرده ای که طبق قوانین گارانتی شرکت خودرو ساز در دوره گارانتی هستند به عنوان خودروی دارای گارانتی شناخته می شوند اما در آینده ای نزدیک شرکت در نظر دارد پس از بهسازی خودروهای کارکرده فاقد گارانتی برای آنها گارانتی مازاد توسط شرکت خودرو ساز صادر نماید . مدت زمان این گارانتی ها متعاقبا اعلام خواهد شد .

در فاز اولیه طرح جایگزنی خودروهای کارکرده شرکت مدیران خودرو تنها 20 نماینده منتخب حضور خواهند داشت . در مرحله توسعه طرح کل کشور تحت پوشش قرار خواهد گرفت.جهت مشاهده لینک نماینده به قسمت فوتر مراجعه کنید

برای جایگزینی خودروی کارکرده با خودروی نو کافیست شما دارنده یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو که سال ساخت آن 1390به بعد باشد، با مراجعه به سیستم فروش خودروی کارکرده اینجا درخواست خود را در سیستم ثبت نمایید و نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت/کار خود را انتخاب نمایید . خودروی شما توسط نمایندگی کارشناسی و از شما خریداری و خودروی نو مورد نظر شما بر اساس شرایط فروش روز شرکت خودرو ساز و به صورت تحویل فوری برای شما ثبت نام خواهد شد

یکی از مزایای ایجاد شده برای مشتریان طرح جایگزینی خودروی کارکرده تحویل فوری تر خودروی نو به ایشان نسبت به سایر روش های فروش نقدی شرکت می باشد . اما حداکثر زمان تحویل خودروی جدید کمتر از 30 روز کاری می باشد.

بله کافی است خودروی کارکرده خود را جهت جایگزینی در سیستم فروش خودروی کارکرده ثبت نام و طرح جایگزینی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . ما در کوتاه ترین زمان خودروی شما را با خودروی نو جایگزین خواهیم نمود .

بله جهت مشاهده شرایط فروش اقساطی خودروی های صفر کافی است اینجا را کلیک نمایید .

سوال خود را مطرح کنید؟

برای عضویت در خبرنامه کلیک کنید.